Randka w domu. 5 kreatywnych pomysłów

Jak zorganizować randkę, gdy pozamykane są kina, lokale a i spacer może być  mocno utrudniony? Wbrew pozorom nawet w domu możecie spędzić czas miło, romantycznie i kreatywnie robiąc coś naprawdę ciekawego.

1. Piknik na środku dywanu

Chętnie wybralibyście się na piknik? Wciąż możecie, nie narażając się przy tym na chorobę i srogi mandat. Przygotujcie przekąski, ulubiony kocyk i rozłóżcie się w największym pokoju. Jeżeli brakuje wam kontaktu z naturą, możecie otworzyć okna na oścież (jeżeli jest akurat piękna pogoda) lub włączyć program przyrodniczy. Prawie jak prawdziwy piknik.

2. Podróż za pomocą Google Maps

To kolejny pomysł dla par, którym brakuje wyjść na zewnątrz. Kto powiedział, że nie możecie nigdzie wyjechać? Usiądźcie wygodnie przed komputerem i zastanówcie się, gdzie chcielibyście pojechać? Tajlandia? Meksyk? Wyspy na środku Pacyfiku? Możecie je zobaczyć dzięki Street View. Przekonacie się, czy te miejsca są naprawdę tak piękne, jak sobie wyobrażacie. Poznacie też swoje marzenia, a być może też i plany.

Randka w domu nie musi być nudna

3. Wspólne granie w strzelanki

Granie nie kojarzy się z randką? Najczęściej przecież jest tak, że gdy jedna osoba gra, druga robi coś zupełnie innego. Ale możecie wybrać grę, np.: właśnie strzelankę. Nie tylko zrobić coś razem i lepiej poznacie swoje upodobania. Będziecie mogli trochę porywalizować i poznać siebie nawzajem od zupełnie innej strony. Każde z was doświadczy też ogromnej dawki adrenaliny, która zabija wszelką nudę

4. Słuchanie muzyki w stylu retro

W każdym domu jest takie miejsce, które jest kopalnią skarbów. Pawlacz, strych, piwnica. Możecie tam też znaleźć muzykę i wcale nie jest tu mowa o skrzypieniu starych desek. Przy odrobinie szczęścia uda wam się znaleźć stare kasety i odtwarzacz lub walkman i tak dowiecie się, czego słuchało się te 20-30 lat temu. A jeżeli będzie mieć jeszcze więcej szczęścia, to traficie nawet nawet na adapter i winyle. To przeniesie was w dawne czasy

Randka w domu może  być zabawna i sprawi, że będzie bliżej siebie

5. Wieczór SPA

A może chwila relaksu? Możecie także zadbać o siebie. Przebierzcie się w szlafroki i wypróbujcie kilka kosmetyków i domowych zabiegów. Każde z was może wybrać zabiegi, które lubi lub wręcz przeciwnie – których nie zna i zawsze chciał wypróbować. Możecie też wypróbować wzajemnie swoje kosmetyki. Kto powiedział, że mężczyzna nie może pachnieć poziomkowym musem do ciała, a dziewczyna drzewną nutą płynem po goleniu. Wieczór może też zakończyć się romantyczną, bo wspólną kąpielą.

Dodaj komentarz

*